Sancaktepe Lihkab

05 Temmuz 2019, 14:10

Sancaktepe lihkap , kullanıcılarına ya da süre hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere profesyonel olarak hizmet verir. Lisanslı Harita Kadastro Bürosu kısaltması olarak da bilinen kuruluş, kamuya özel faaliyetlerini sürdürür. Genellikle Lisanslı Harita Mühendisleri hizmet verir ve merak ettiğiniz tüm sorularınızı en kısa sürede yanıtlar.

Aplikasyon işlemi, taşınmaza ait sınırların tapu planlarına uygun olarak arazide işaretlenmesidir.


Sancaktepe Lihkap Nedir?

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde hizmet veren, Harita Mühendisleri bürosu sayesinde tüm inşaat işlemleri ve süreçleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Resmi internet sitesinde detaylı açıklamalar mevcuttur. www.sancaktepelihkab.net sayfası sayesinde süreci yakından takip edebilirsiniz.


Sitede aplikasyon, röperli kroki, cins değişikliği, vaziyet planı, bağımsız bölüm planı, birleştirme, irtifak hakkı kuruluşun verdiği hizmetlerden bazılarıdır.

Sancaktepe lihkap sayesinde tüm kamu işleriniz en kısa sürede sonuçlanır.

Profesyonel uzmanlar ve çalışanlar ile birlikte tüm sorularınız yanıtlanır.

3429-50 nolu lisanslı Harita kadastro mühendislik bürosu olarak çalışmalarını sürdürür.

Site tasarımı pratik olduğundan dolayı detaylar hakkında bilgi sahibi olmanız kolaydır.


Sancaktepe Lihkap Görevleri Nelerdir?

Mayıs ayında hizmet vermeye başladığı andan itibaren kuruluşta, kadastro ve tapu konusunda faaliyetler sürdürülür. İletişim sekmesi sayesinde firmanın yeri, numarası ve yönetici kadrosu hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür.


Harita mevzuatı konusunda uzman personeller sayesinde deneyimleriniz her geçen gün biraz daha artar.

Kadastral yol sınırlarının belirlenmesi gibi noktalarda da işlemleriniz pratik şekilde gerçekleşir.

Yer gösterme ya da hatalı numara düzeltme süreçlerinde de talepleriniz onaylanır.

Tapu, arsa ya da kadastro süreçleri söz konusu olduğunda aşamalar oldukça karışıktır. Bu nedenle uzmanlarla görüşmek faydalı olacaktır.Tapu Ve Kadastro Hizmeti!

Tapu ve kadastro hizmeti noktasında Sancaktepe lihkap, profesyonel olarak çalışmalarını sürdürür. 0 532 486 36 06 numarası üzerinden de tüm sorularınıza yanıt alabilme şansınız vardır.


Mehmet Ünlü’ye ait olan büroda tüm işlemleriniz pratik şekilde gerçekleşir.

Duyurular ve tüm hizmetler ana sayfada yer aldığından dolayı fikir edinmeniz kolaylaşır.

Taşınmazınıza ait sınır işlemleri de aplikasyon uygulamaları ile birlikte en hızlı şekilde tamamlanır.

Böylelikle malınıza sahip çıkma ve devlete ait tüm işlemlerinizi eksiksiz gerçekleştirme fırsatınız oluşur.İrtifak Hakkı İle İlgili Bilgi Edinme Fırsatı!

Kat irtifak hakkı nedir ve nasıl alınır diye merak ediyorsanız eğer, bilgi edinme süreciniz kısadır. Bir inşaat başladığında temelden giren ve ödeme yapmaya başlayan tüm ev sahiplerinin kat irtifakı hakkı vardır. Ancak kat mülkiyetinin alınabilmesi adına ise arsanın tapusunun alınması ve inşaat sürecinin tamamlanması önemlidir.


Belirtilen noktalarda fikir edinmeniz halinde daha bilinçli hareket edebilmeniz mümkündür.

Tapu ve arsa işlerinin genel kuralları zaman içerisinde değişiklik gösterdiği için bu tür uzman bürolardan destek almak faydalıdır.

Kadastro ve tapuya dair problem yaşadığınız noktada donanımlı ekip işlemlerinizin gerçekleşmesine destek verir.Günün Her Saatinde İletişim Hizmeti!

Hem resmi internet sitesi hem de iletişim numaraları sayesinde günün her saatinde hizmet alma fırsatınız vardır. Sancaktepe lihkap, kullanıcılarını ya da müşterilerini her zaman en doğru şekilde yönlendirmeyi hedefler.


Resmi sitesi sayesinde hizmetler ve güncel haberler konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim servisleri aktif olduğu için büronun kullanıcı sayısı her geçen gün biraz daha artış gösterir.

Yardım almak istediğiniz konuyu net olarak belirtmeniz halinde tapu ya da kadastro işlemleriniz gerçekleşir.

Biz sizi arayalım sekmesi sayesinde iletişim bilgilerinizi aktarmanız durumunda en hızlı şekilde geri dönüş sağlanır.

Sosyal medya hesaplarından takip: Firmanın internet sayfası dışında aynı zamanda Facebook,İnstagram, linkedin gibi sosyal medya hesapları da vardır. Tüm bilgileri ve güncel gelişmeler yer aldığı için takip etmeniz halinde haberdar olmanız kısa sürer.Mevzuatı Takip Etme Hakkı!

Güncel gelişmeleri ve mevzuatı takip etme seçeneği de sunan kuruluş, böylelikle anlık gelişmelerden müşterilerini haberdar eder. Kat irtifakı, kat mülkiyeti, tapu ve diğer işlemler konusunda kanunları ve belirlenen kuralları resmi sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.


Mevcut bilgi sisteminden ücretsiz olarak yararlanma şansınız vardır.

Resmi gazetede yayınlanan tüm kanunlar, kararnameler, yönetmelikler ve daha fazlası güncel bir şekilde yayınlanır.

Yürürlüğe girecek olan hükümler hakkında da önceden bilgi edinme fırsatınız vardır.

Kanunları öğrenmeniz halinde arsanız ya da tapunuz ile ilgili süreçleri yönetmeniz daha da pratik hale gelir.Güncel Haberleri Takip Etme Şansı!

Sancaktepe lihkap kuruluşu ya da firması sayesinde belirtilen sektördeki güncel haberleri takip edebilirsiniz. İnternet sitesindeki haberler sekmesine tıklamanız durumunda firmaya dair tüm gelişmeler belirtilmiştir.


Tapu konusunda fikir edinmek istiyorsanız eğer siteyi yakından takip edebilirsiniz.

Devlet ve kadastro işlerinde kuruluş en güncel gelişmeleri inceler ve müşterileriyle buluşturur.

Böylelikle problemleriniz ya da sorunlarınız yanıtlanır.

Sayfa şuan yeni kurulmuş olsa da büro, uzun süredir müşterilerine hizmet vermektedir.

Lisanslı, uzman ve donanımlı mühendislerin çalıştığı firmada iş takibi hizmeti de vardır. Detaylar ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer, iletişim kanallarından destek alabilirsiniz. İnşaat sürecinin de nasıl olduğunu öğrenmenize zemin hazırlanır. Bu tür işlemler uzman bir yardım aldığında daha hızlı şekilde tamamlanır. Her zaman profesyonel ve kaliteli hizmet vermem esastır.